+48 721 301 242
Nasi Specjaliści

Jesteśmy zespołem doswiadczonych lekarzy, psychologów i psychoterapeutów – stale podnoszących kwalifikacje.

W naszym ośrodku zajmujemy się profilaktyką i leczeniem dysfunkcji i zaburzeń w obszarze zdrowia seksualnego i psychicznego.

Współpracujemy również ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny aby kompleksowo pomagać naszym pacjentom. 

 

W naszej pracy kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Lekarskiej, Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty i Kodeksu Etyki Zawodowej Seksuologa.

 

W trakcie spotkań wysłuchamy Państwa z uwagą. Korzystając z naszego doświadczenia, będziemy razem szukać najlepszych rozwiązań problemu i dążyć do poprawy samopoczucia i jakości życia.

lek. med. Marzena Trąd
psychiatra, seksuolog

Kierownik poradni
lek. med. Jadwiga Homa
ginekolog, seksuolog
mgr Małgorzata Wasiluk
pedagog, certyfikowany psychoterapeuta SNP PTP, seksuolog kliniczny w procesie certyfikacji

Ukończyła czteroletni Kurs w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego W. Aleksandrowicza w Krakowie, akredytowany przez PTPsychiatryczne. Ukończyła Kurs Terapii Seksualnej pod kierownictwem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa Starowicza, akredytowanego przez PTSeksuologiczne.
Odbyte staże kliniczne: w Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Zakładzie Seksuologii Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie, prywatnym Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym Kontrakt w Warszawie.
Członek Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy klinicznej z pacjentami z objawami nerwicowymi, uzależnień, zaburzeń osobowości, trudnościami w sferze seksualnej. Prowadzi terapię indywidualną, okresami grupową. Pracuje również z parami.
mgr Katarzyna Kopeć- Wilska
pedagog, psychoterapeuta PTP w trakcie certyfikacji

Ukończyła czteroletnie całościowe szkolenie podyplomowe w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego W. Aleksandrowicza w Krakowie, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy klinicznej.
Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia; okresowo terapię grupową.
mgr Marta Grecka
psycholog, specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta PTP w trakcie certyfikacji

Ukończyła 5 letnie studia psychologiczne w KUL w Lublinie oraz 2 letnie studia z zakresu terapii osób uzależnionych. Ukończyła również 4 letni kurs w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ w Krakowie akredytowany przez PTP.
Członek Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prac klinicznej z pacjentami uzależnionymi, z zaburzeniami osobowości i problemami lękowymi. Posiada również doświadczenie w pracy klinicznej w ośrodku stacjonarnym i oddziale psychiatrycznym, prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową oraz inne formy terapii.
Od kilku lat prowadzi też psychoterapię indywidualną osób z problemami również w sferze seksualnej.
dr n. med. Łukasz Muldner – Nieckowski
superwizor zespołu

specjalista psychiatra, specjalista seksuolog,
certyfikowany psychoterapeuta SNP PTP,
Superwizor SNP PTP,
Superwizor Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
zobacz informacje dla pacjenta