+48 721 301 242
Nasi Specjaliści
mgr Marta Grecka
psycholog, specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji

Ukończyła czteroletni Kurs w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego W. Aleksandrowicza, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
lek. med. Marzena Trąd
psychiatra, seksuolog

Kierownik poradni
lek. med. Jadwiga Homa
ginekolog, seksuolog
Łukasz Muldner -Nieckowski
specjalista psychiatra, seksuolog,

Certyfikowany Psychoterapeuta SNP PTP,
Superwizor aplikant SNP PTP,
Superwizor Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego
Superwizor zespołu
mgr Małgorzata Wasiluk
pedagog resocjalizacji, certyfikowany psychoterapeuta SNP PTP, seksuolog kliniczny w procesie certyfikacji

Ukończyła czteroletni Kurs w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego W.Aleksandrowicza, akredytowany przez PTP. W trakcie Kursu Terapii Seksualnej pod kierownictwem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa Starowicza, akredytowanego przez PTS. Odbyte staże kliniczne: w Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Zakładzie Seksuologii Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie, prywatnym Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym Kontrakt w Warszawie. Członek Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy klinicznej z pacjentami z objawami nerwicowymi, uzależnień, zaburzeń osobowości, trudnościami w sferze seksualnej.
Prowadzi terapię indywidualną, okresami grupową. Pracuje również z parami.
mgr Katarzyna Kopeć- Wilska
pedagog resocjalizacji, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji

Ukończyła czteroletni Kurs w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego W. Aleksandrowicza, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Członek Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy klinicznej.
Prowadzi terapię indywidualną, okresami grupową.
mgr Łukasz Dudek
psycholog, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji

Absolwent psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie w trakcie specjalizacji z psychoterapii w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Dr-a J. Babińskiego w Krakowie (akredytacja SN PTP).
Ukończył kursy doskonalące z zakresu diagnostyki psychologicznej - m.in. za pomocą MMPI II, posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy klinicznej w oddziale psychiatrycznym. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Specjalizuje się w diagnostyce psychologicznej i terapii młodzieży oraz osób dorosłych z problemami w sferze seksualnej, z zaburzeniami osobowości, lękowymi. Prowadzi terapię indywidualną i par.